kontakt z nami:
dane teleadresowe
BETIMO Fotoceramika
Kraśnik Górny 46B
59-700 Bolesławiec, Polska
Czynne: od poniedziałku do piątku
w godzinach 10:00 do 17:00
Tel.: +48 75 612 90 60
Fax: +48 733 210 050
Kom.: +48 604 126 531
OFERTA DLA FIRM:
Dla każdej firmy zaczynającej współpracę z naszą firmą przygotowaliśmy specjalną ofertę.

10% RABATU!
-10%
O firmie
Betimo - producent mozaik i dekorów

BETIMO  jest producentem zdjęć, obrazów na porcelanie oraz szkle wykorzystywanych jako dekory w łazienkach, kuchniach, saunach, basenach, restauracjach, gabinetach (np. stomatologicznych, kosmetycznych i fryzjerskich), salonach i w innych miejscach, gdzie wymagana jest odporność na wilgoć, wodę, zarysowania i inne warunki atmosferyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na polu zdjęć nagrobkowych możemy pochwalić się najlepszą i fotograficzną jakością mozaik, nieosiągalną dla innych firm korzystających z  wielkoformatowych urządzeń do druku. Naszą ofertę wzbogacilismy o nową technologię umożliwiającą wykonywanie dekoracji na szkle. Specjalizujemy się w produkcji laminowanego szkła dekoracyjnego, dającego możliwość aranżacji pomieszczeń w zupełnie inny, nowoczesny sposób.

 

 

Wybierając naszą firmę, zdobywacie:

  • zaufanego partnera, który wywiąże się z każdego zlecenia w terminie
  • najwyższą jakość wykonania oraz trwałość produktów
  • elastyczność w podchodzeniu do klienta
  • szeroką ofertę w zakresie rozmiarów naszych produktów

Celem naszej firmy jest tworzenie dekoracji z płytek oraz szkła laminowanego z jak najwyższą starannością, mając na uwadze zadowolenie klienta i dostosowanie się do indywidualnych pomysłów. 

 

Współpracujemy z projektantami wnętrz, aby nasz produkt był jak najbardziej dopracowany, a dzięki temu mamy kontakt z aktualnymi trendami na rynku.

 

 

 

 


 

Aktualności

Fotorelacja z targów Budma 2014

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć przedstawiających nasze produkty, które były prezentowane na targach Budma w Poznaniu 2014r. 

 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na BUDMA 2014 w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na przyszłorocznych targach BUDMA, które odbędą się 11-14 marca 2014 w Poznaniu.

Pawilon 7A, stoisko nr 10.

Zapraszamy do Współpracy

Zapraszamy do współpracy projektantów/dekoratorów wnętrz. Proponujemy unikalne płytki między innymi do łazienek, kuchni,  salonów SPA, gabinetów kosmetycznych czy też do niepowtarzalnej aranżacji wystrojów basenów kąpielowych. Poszerz swoje horyzonty i daj się ponieść fantazji. Nasze produkty ogranicza wyłącznie Wasza wyobraźnia.